EKSPERTI KOPŠ 1993

Oficiālais Škoda un Volkswagen servisa partneris

MŪSU BAGĀTĪBA

ir darbinieku izcilās zināšanas, paveikto darbu augstā kvalitāte, pieredze un elastīga klientu apkalpošana.
29+ gadu pieredze 12234+ pārdotu auto 33 profesionāli darbinieki 1500+ pastāvīgie klienti
SIA Auto Īle un Herbst dibināts 1993. gada 8. oktobrī. Uzņēmums ir oficiālais Volkswagen un Škoda servisa partneris Latvijā, kā arī nodarbojas ar multibrendu automašīnu tirdzniecību, servisu un rezerves daļu tirdzniecību. Auto Īle un Herbst tirdzniecībā piedāvā kā vietējos, tā importētos transporta līdzekļus, nodrošinot automašīnu pilnu defektāciju, kas veikta uzņēmuma servisā.

UZŅĒMUMA GALVENĀ VĒRTĪBA IR TĀ DARBINIEKI

Uzņēmumā strādā ievērojams skaits pieredzējušu un profesionālu pārdošanas speciālistu un servisa meistaru, kas garantē darbu izpildes kvalitāti un termiņu ievērošanu.
Īle Auto nepārtraukti pilnveido savu darbību, sekojot līdzi un attīstītot uzņēmumā jaunas tehnoloģijas gan darba aizsardzības, gan kvalitātes uzraudzības jomā. Īle Auto valdes priekšsēdētājs Māris Īle

„ĪLE AUTO“ NEPĀRTRAUKTI PILNVEIDO SAVU DARBĪBU SEKOJOT LĪDZI UN ATTĪSTĪTOT UZŅĒMUMĀ JAUNAS TEHNOLOĢIJAS GAN DARBA AIZSARDZĪBAS, GAN KVALITĀTES UZRAUDZĪBAS JOMĀ.

  1. Šodien Šobrīd Latvijas automobiļu tirgū Īle Auto piedāvā lietotas dažādu marku automašīnas un rezerves daļas, kā arī nodrošina to tehnisko apkopi un remontu.
  2. 2013 Līdz ar Īle Auto Rīgas filiāles atvēršanu Brīvības gatvē 246, uzņēmums kļuvis par Škoda oficiālo servisa partneri.
  3. 2011 Īle Auto kā pirmais Volkswagen pārstāvis Baltijā, kura servisa un pārdošanas daļa saņēmusi TUV SUD Management Service GmbH (Vācija) sertifikātu par atbilšanu ISO 9001:2008 kvalitātes standartiem (2011.gadā).
  4. 2006 2006.gada 26. oktobrī laikraksta “Dienas bizness” sadarbībā ar Lursoft veidotā TOP 500 desmitgades pasākumā tika pasniegtas balvas 2005. gada veiksmīgākajiem uzņēmumiem. Tostarp arī Īle Auto ieguva savu īpašo nomināciju - TOP uzņēmums vidējo mazumtirdzniecības uzņēmumu grupā.